Kierownik Działu Produkcji poszukiwany

Dla jednego z naszych klientów, lidera branży elektroenergetycznej poszukujemy pracownika na stanowisko: kierownik dział produkcji.

Poszukiwany - Poszukiwana!

Poszukiwany - Poszukiwana!
Ekspert ds. ZZL
Czy wśród Twoich znajomych jest doświadczony HR-owiec, który poszukuje
nowych, zawodowych wyzwań? Podziel się z nim naszym ogłoszeniem.


Najbogatsi pracownicy w Polsce

W piątek, 15.06.2018 r. sale Business Centre Club stały miejscem do świętowania bogactwa płynącego z pracy. Gala finałowa Konkursu Pracownik Roku, stała się areną do spotkania wielu bogaczy: osób bogatych w satysfakcję, doświadczenia i dokonania zawodowe.

 

RACJONALNA TERAPIA ZACHOWAŃ - szkolenie otwarte

Racjonalna Terapia Zachowań (Rational Behavior Terapy) jest metodą niezwykle prostą. Metodą, która uczy jak pomagać sobie samemu w osiąganiu dobrego stanu psychicznego.

Katarzyna Lorenc o wyzwaniach na rynku pracy


Reorganizacja pracy, w tym obsługi klienta czy automatyzacja procesów, pozapłacowe świadczenia, dbałość o dobre relacje i rozwój swoich kompetencji. To kluczowe wskazania dla przedsiębiorców, którymi powinni kierować się w najbliższym czasie.

W Nowy Rok z nową pracą...? Trwa rekrutacja na stanowisko: Specjalista ds. biurowych

Na prośbę jednego z naszych kontrahentów: Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych (SEG), prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. biurowych.

Asesorzy pilnie poszukiwani

Region: woj. mazowieckie, woj. dolnośląskie

Jakie pieniądze zarabia funkcja HR i jak je traci?

Już 28.11.2017 r. zapraszamy wszystkich członków Business Centre Club na kolejne spotkanie w ramach Grupy HR Loży Warszawskiej Business Centre Club.  Starujemy o godzinie 9.30.