Architektura Dynamicznego Przywództwa


Program rozwojowy, który istotnie zwiększa efektywność zarządzania organizacją w dynamicznym otoczeniu rynkowym oraz zmianach organizacyjnych. Program gwarantuje wzrost skuteczności przywódczej (zawiera m.in. szkolenia dla menedżerów oraz testy psychometryczne). Uczestnicy przyswajają metody zarządzania innymi w zmianach i wyzwaniach, które pomagają im w osiąganiu sukcesu biznesowego. Program ma charakter szkolenia biznesowego w realiach rynkowych. Prowadzi menedżerów i liderów krok po kroku w zagadnienia, którymi są: zarządzanie rezultatami, zespołami i poszczególnymi osobami. 4 Business & People jako firma szkoleniowa wykorzystuje swoje unikalne doświadczenia z przeprowadzania organizacji przez zmiany oraz najnowsze badania dotyczące przywództwa.

Wyróżniki:

  • Test psychometryczny ILM72 - badanie przywództwa, które wskazuje aktualną skuteczność i styl przywódczy oraz optymalne strategie zwiększenia jego skuteczności, dzięki temu rezultaty programu są widoczne bardzo szybko w wynikach zespołów.

  • „Effective leadership map" pozwala na identyfikację skutecznych postaw menedżerskich i przywódczych, uruchomienie potencjału z nimi związanego oraz identyfikację postaw nieskutecznych i ich zredukowanie jeszcze w czasie szkolenia.

  • Następuje wzrost skuteczności przywódczej, nawet o 42%, widoczny w wynikach i stylu działania.


Potwierdzenie jakości:


Zobacz więcej: